Gimtadienio lauktuvės vaiko draugams

Mes turime vaikų gimtadienio tradiciją – atsisveikinant su svečiais, jubiliatas savo draugams įteikia minidovanėlę-lauktuvę. Jos gana simbolinės ir nedidukės – ledinukas ant pagaliuko, balionas, šviečiančios lazdelės, muilo burbulai ar kreidelės, nelygu tema ir vieta. Svarbiausia – dailiai supakuotos. Bet kiek džiaugsmo suteikia svečiams!

Lauktuvės namuose primins šventę, jas galima apžiūrėti ar sukrimsti pakeliui – taip ir kelionė namo neprailgs, arba pradžiuginti brolį / sesę, jeigu kartais nedalyvavo šventėje.

Mūsų vaikai jau taip priprato prie tų lauknešėlių, kad net nustemba, jeigu kokiame gimtadienyje jų nebūna:) Be to, mažiesiems jubiliatams taip smagu išlydint svečius padėkoti ir patiems įteikti mažą lauktuvę. Pasijunta svarbūs ir tikri vakaro šeimininkai.

confetti-2092583_1920

Pagaminkite gražias dėžutes. Savo dukrytės trečiajam gimtadieniui, kuris buvo braškių tema, dariau braškių formos dėžutes. Kai dėžutė tokia daili, jau ne tiek ir svarbu, kas bus jos viduje: keletas saldainukų, balionas, o gal kokia mini figūrėlė iš kinderių dėžutės žaislų atsargų.

braškės

Pakabukas su saldainiais. Ant gražios virvelės suverkite keletą saldainių su skylutėmis – taip pat tinka ir maži riestainiukai. Ypač pravers princesių ar damų arbatėlės temos gimtadieniams.

pakabukas

Saldumynų vėrinukas. Jais galima ir šventę papuošti, o įpakavus į skaidrų celofaną – gali būti kaip padėkos dovanėlė, išlydint vaiko šventės svečius.

saldainiai celofane

Kaukės ar karūnos. Teminį gimtadienį labai papuošia kiekvienam dalyviui paruoštos arba kartu su svečiais sukurtos kaukės, karūnos – o po gimtadienio parsinešus dar jomis dar galės pasidžiaugti ir namie. Paprastas dalykas, bet labai mėgstamas vaikučių.

vaiku kaukes zvereliai

Namukas su staigmena. Atsispausdinkite gražią namelio formą – daug ir įvairių variantų savo temai rasite Pinterest, iškirpkite, suklijuokite ir įberkite į vidų kokių nors skanėstų. Kad neišteptų namelio, geriau dar įklokite į namelio vidų sviestinio popieriaus, apklijuokite maisto pakavimo plėvele arba įvyniokite lauktuves į foliją.

Kai gražiai įpakuota - viskas bus įvertinta

Šviečiantis balionas. Neįtikėtina, kiek džiaugsmo vaikams suteikia paprastas helio balionas – o jeigu dar jis su šviečiančia lempute, laimė – dviguba. Tik pasirūpinkite turėti keletą atsarginių – turėjome ašarų, kai vieno vaiko balionas užkabintas sprogo, kitam išsprūdęs iš rankų nuskriejo.

led balionai

Minidovanėlėmis – balionais ar kaukėmis papuoškite šventę, o jei tai lauktuvės – šventės metu sudėkite į krepšį ar dailią dėžę atokiau, kad vaikams nebūtų pagundos. Kai išlydėdami svečius įteiksite jiems vieną iš šių dovanėlių – bus maloniai nustebinti. O tuomet ir atsisveikinti bei palikti linksmą gimtadienio vakarėlį mažiesiems bus daug lengviau.

Smagios šventės,

Gitana

 

One thought on “Gimtadienio lauktuvės vaiko draugams

Add yours

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Up ↑