Dovana vyrui

O taip! Ilgai laukta tema. Patikėkit, ji sudėtinga ne tik Jums. Mes taip pat ne visada žinome, kuo galime nustebinti savo vyrus, bet kažkaip įgudome įsiklausyti. Tą nuoširdžiai patariame ir Jums.

Jei vyras moteriai visada pataikys su papuošalais, kosmetika ar masažais, tai moterys vyrams tokių saugių pasirinkimų turi kur kas mažiau. Technologijos, automobiliai, meistravimas – ne visoms moterims įkandamos temos. Štai čia puikiai sužaistų dovanų sąrašai, kai vyras užmatęs sau tinkamą žaisliuką įmestų jį į listą ir visiems viskas būtų aišku – konkretu ir paprasta. Kitaip tariant, win-win situacija.

Kadangi visai neseniai praūžė Kalėdos, pakalbinau aplink save esančius vyrus – draugus, giminaičius, kolegas – ir paklausiau, kas nudžiugino Kalėdų rytą. Atsakymų gavau gan įvairių. Patikėkit, yra daiktų, kurie juos džiugina.

Berods trys iš mano kalbintųjų gavo barzdaskutes, nes du norėjo išbandyti šį reikalą (iki tol skutosi tik peiliukais), o kito – jau buvo gerokai nusidėvėjusi. Praktiškas įrenginys, nes tas kasrytinis reikalas mane asmeniškai nuvestų į neviltį, nors, kai pagalvoji apie makiažą kas rytą… Mes su seserimi rinkome tėčiui šią Braun barzdaskutę (212 EUR).

Merino vilnos termo rūbai. Jei darbo ar laisvalaikio pobūdis diktuoja lauko sąlygas, jie amžinai bus dėkingi už jaukią antrą odą ir nevaržančius judesius. Be to, jie visada pravers slidinėjant ar čiuožinėjant, su vaikais ar be jų. Beje, aš pati šiemet gavau pirmą termo rūbą dovanų ir man, kaip nemėgstančiai aplink save vynioti rūbų sluoksnių – labai patiko.

Kaklaraištis, varlytė. Kad ir kaip nuobodžiai skambėtų, bet, rodos, mano vyrui šių kaklo raiščių niekad nebus per daug. Žinoma, jie ne amžini: susidėvi, susitepa neišvalomai, nusibosta. Kaip moteris kasdien keičia papuošalus, taip vyrai keičia kaklaraiščius. Pastebėkite, kuriuos nešioja daugiausiai, taip suprasite, kokios spalvos mieliausios, nes jei aš pirkčiau emocijos apimta tai būtinai kažką ryškaus, bet prieš pirkdama stebėjau jo kasdienius pasirinkimus. Pastebėjau, kad jam patinka melsvi, pilki, juodi atspalviai. Tad šiemet pataikiau. Žinoma, tai aktualu vyrams kasdien nešiojantiems šį aksesuarą, o jei juos pasiriša tik kartą metuose per draugų vestuves ar jubiliejų- tokiam žmogui raskite kitą dovaną.

20180124_143857
dar vienas aksesuaras į kolekiją

Knygos. Taip, tikrai tinka ir vyrams. Tik vėl –  pasistenkite pajusti, ko jis ieško. Galbūt minėjo pavadinimą, galbūt pradėjo domėtis kažkuo nauju ir „ryja“ bet kokią su tuo susijusią informaciją. Mano vyras dovanų yra gavęs ne vieną kulinarijos knygą. Jos jam patinka ir yra aktyviai naudojamos. O štai kitas mano kalbintas vyras džiaugėsi per šias Kalėdas gavęs „The Great Book of Base“ (~30 EUR), skirtą adrenaliną mėgstantiems šokinėtojams iš laaabai aukštai.

great book of base.jpg
knyga, kurios jam labai reikia

Power bank’as. Taip! Nes nuo nuolatinio browsinimo telefono ar planšetės baterija nusėda visur ir visada. Pažadame, kad šis daiktas iškart ras vietą jo krepšyje ir bus naudojamas ilgai nedelsiant. Ponas Mantas su juo nebesiskiria.

Laikrodis. Štai mano būsimas svainis gavo berods jau penktą laikrodį ir tuo labai džiaugėsi.  Čia panašiai kaip su kaklaraiščiais – aistra tam tikriems aksesuarams. Turi jų ir sportinių, ir klasikinių, ir skirtų laisvalaikiui. Šįkart tiksintis prietaisas atkeliavo iš lietuviškojo sėkmingo startuolio Filippo Loreti, sumušusio Kickstarter platformos rekordus.

dovana laikrodis_filippo loreti
laikrodis

Meškerė. Tikrai labai daug vyrų mėgsta žvejoti, net jei ne kas savaitgalį, tai bent kartą kitą vasarojant pasėdėti ramiai ant lieptelio, įmerkus į ežerą kojas, suvilioja daugelį. Čia aš prasta patarėja, kuri geresnė, bet jei sumanysite pirkti – susiraskite draugą, kolegą, pažįstamą, nusimanantį apie tai ir prašykite rekomendacijų. Mano tėtis gavo dovanų ir jau po Kalėdų skubėjo į žvejybos parduotuvę susipirkti visą kitą smulkmę kaip valas, kabliukai ir kiti aksesoriai. Pasakojo, kad žūklės reikmenų parduotuvėje atsitrenkė į didžiausius žvejų kamščius – ji buvo sausakimša. Taigi, žvejybos reikmenys rūpi daugeliui – check.

meskere
foto: Alan Bishop //Unsplash

Bilietai į sporto varžybas. Šią dovaną įteikite sporto aistruoliui.  Dovanosite daug įsimintinų emocijų ir adrenalino, o jei pasiseks ir mėgstamos komandos pergalę. Tokią dovaną dovanojome savo vyrui/tėčiui, tiesa, gimtadienio proga. Kadangi krepšinio ar futbolo lygų reikalai man visiškai tamsus miškas, su vaikais paruošėme rankų darbo demo bilietą, kurį galėjo kovertuoti į bet kurias pasirinktas varžybas. Taip jis galėjo pasirinkti tikrai tas rungtynes, kurios jam įdomios. Jo pasirinktas renginys jau labai greitai, laukia jų kaip vaikas, suagitavo dar krūvą draugų ir kolegų, pasiims drauge ir didžiuosius berniukus, tad kompanija vyks nemaža, o nuo to tik smagiau.

Jei domitės sportu daugiau nei aš – dovanokite tikrus bilietus į konkrečias varžybas.

bilietai_dovana

INCRA liniuotė. Va čia tai braižybos dievų ir meistrų daiktas. Toks yra mano pusbrolis ir Kalėdų Senis tai žinojo. Šią savo dovaną jis pavadino „afigienu daiktu“. Su šia liniuote (~50 eur) itin patogu viską atmatuoti ir braižyti, pravers net jei vyras pats daro namų remontą. Tiesiog su ja darbas labai pagreitėja, nes nereikia matuoti atstumų, o tiesiog kiši pieštuką į perforuotą skylutę ir brėži.

incra liniuotė
INCRA liniuotė

Teigiamas nėštumo testas. Ši dovana mano favoritė ir palikau ją pabaigai tiems, kurie paskaitys iki galo. Ją gavęs žmogus sakė, kad tai buvo geriausia dovana, nuspalvinusi jo šeimos Kalėdų rytą labai šviesiai. Tik linko į šią dovaną, deja, negaliu įdėti, reiks užsidirbti patiems. Tai įrodymas, kad vyrams ir ne praktiškos, o emocinės dovanos taip pat „sugroja“.

nėštumas

Tai nėra baigtinis sąrašas, o tiesiog pastarųjų švenčių apžvalga. Vyrus ir jų dovanas pakibinsim dar ne kartą. Dovanas jiems, ypač artimiausiems, išrinkti nėra sunku. Sudėtingiau su tais, kurių kasdien nematai arba pažįsti ne taip gerai. Tada verta pasiklausinėti jo paties arba jo artimųjų.

Su meile,
Renata

 

Parašykite komentarą

Tema: Baskerville 2 | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: