Spinner
Statantiems namus – ne tik plaktukas
0

Tikriausiai Jūs kaip ir aš nešvenčiate įvairių dienų – a la žvejų, buriuotojų, slaugytojų ir etc. Bet pagalvojau, gal kartais visai smagu nustebinti savo artimą smulkmena ar kažkuo daugiau.

Aš savo aplinkoje turiu gan nemažai statybininkų ir šiaip tos statybos kažkaip vis šalia manęs. Kai buvau vaikas talkinau dėdei nešiojant jo namo plytas, po to šiek tiek padėjau tėčiui prie jo rožinės svajonės – gyventi name. Žinau, kas yra keramzitas, kaip gaminami betono blokeliai, net stogdenge buvau 🙂 O ir dabar daug man brangių artimų žmonių stato puikius namus. Prašom užsukti į svečius pas Sluoksnį, jei reikia statytojų.

Užmačiau, kad antrą rugsėjo šeštadienį švenčiama Statybininkų diena. Pagalvojau, kad Lietuvos krašte, kuriame tikrai gausu statybą išmanančių žmonių, visai galima pagvildenti šią temą.

Termosas maistui. Dabar netikėtai atvėsus, pirmiausia norisi pasiūlyti termosą maistui, nes paprastai statybininkai dirba ten, kur tikrai aplink nestovi 2 kavinės ir 3 bistro, tad maistas keliauja iš namų. Ir tas šiltas namų kvapas maloniai nuteikia gomurį. Dovanodami įdėkite į termosą šviežiai iškeptų, dar šiltų varškės spurgučių. Padarysite įspūdį!

esbit
termosas maistui

Kremas nuo saulės. Nes jau balandį jie būna įdegę taip, kaip ne kiekvienas paruduoja iki rugsėjo 🙂 Ir to kremo per vasarą reikia daug. Labai daug. Jei sakys, kad nenaudoja- paprotinkit, kad reikia. Mano mėgstami yra Australian Gold, ypač SPF50, kad rečiau reiktų tepliotis, bet statybininkų oda jau ne tokia jautri kaip vaikų :), tad puikiai tiks ir Australian Gold SPF30, nes vasarą maudosi saulėje ištisai. Labai patogus dalykas aukšto SPF pieštukas, nes jį patogu nešiotis vienoje iš daugelio kelnių kišenių.

6e2f7342406f1e49bd02f117750e307a_reference
kremas nuo saulės

Puokštė statybinių pieštukų. Statybininkų pieštukas yra kitoks nei tradicinis. Jis plokščias ir stačiakampio formos tam, kad padėtas ant stogo, mūro ar lentos nenuriedėtų, o liktų ten, kur padėtas. Taip pat jo širdis daug tvirtesnė už paprasto, nes dažnai krenta, brėžia daug ryškiau ir ant mūro, ir ant metalo ar medžio. Iš daiktų pilnos kišenės jį išsitraukti lengviau, o ir už ausies užkištas laikosi tvirtai. Smagumui išgraviruokite pieštukus kiekvieną su skirtinga fraze (geriausiai veikia, kai ta fraze kažką žmogui reiškia, yra asmeninė), suriškite kokią jų dešimtį juostele ir įteikite. Ir praktiška, ir smagu

il_fullxfull.993805659_s1m5
pesonalizuoti statybiniai pieštukai

Įrankiai. Bet kuris meistras bus it vaikas gavęs saldainį, jei draugų grupė padovanos gerą, kokybišką, jam reikalingą darbo įrankį. Bet čia patarti jau sunku – paklauskite konkrečiai jo patys. Faktas tik tas- kad tuos žaisliukus jie mėgsta.

Ir nebūtina šia dovanas įteikti Statybininkų dieną. Tai gali tapti ir gimtadienio, kalėdinė ar tiesiog puikios draugystės dovana!

Dovanokite!
Su meile, Renata

Komentuok! Mes Tave skaitome!

0

TOP

X