Spinner
Vasaros sutiktuvės
1

Į spintą paslėpta mokyklinė kuprinė. Atsisveikinta su mylimiausiais draugais, išvykstančiais pas senelius į kaimą. Iš atokių stalčiaus kampų į dienos šviesą ištraukti visi šortai, vasarinės suknelės ir maudymukai. Labas, vasara! Labas, maudynės! Labas, neriboti kiekiai ledų! Kelios idėjos kaip smagiai užbaigti mokslo metus ir pasitikti vasarą.

Pasigaminkite namų gamybos ledų. Paprasčiausias būdas – pasigaminti ledų šerbetą: sutrinkite mėgstamas uogas – esame mėginę braškes, juodosius serbentus ar mėlynes (visi skoniai buvo super), įdėkite pagal savo skonį cukraus arba ne (turėkite minty, kad atšalus cukrus jaučiasi mažiau), supilstykite į ledų indelius arba tiesiog į indelį ir sušaldykite. Yra visokių įmantrių receptų, bet šitas paprastas būdas veikia super: sutrinkite bananą su sauja braškių. Vaikai laimingi. Suaugusieji taip pat laimingi.

Štai taip atrodo vaikai po mėlynių ledų:)

Padovanokite mažiesiems smagių smėlio žaislų. Geriausia tvirtų ir kokybiškų, nes niekas taip nenuliūdina vaiko, kaip žaidžiant lūžęs kastuvėlis ar nutrūkusi kibirėlio rankena, kai atsarginio nebėra.

Mažiesiems labai patinka žaisti su smėliu – ne tik pajūryje

Kriauklių saldumynai. Papuoškite šventinių pietų ar vakarienės stalą kriauklės formos saldainiais ir valgomais bei tikrais jūros akmenėliais.

Ištraukite viską, kas rieda. Paspirtukai, dviračiai, riedučiai – prasilėkti su vėjeliu taip gera. Išpučia vėjas iš galvos visas niūresnes mintis ir atpučia geras mintis apie poilsį, atostogas ir smagumus.

Balansinis dviratis – padeda pasiruošti minamam pedalais

 

Iškylos gamtoje. Pasitieskite parke, o gal net daugiabučio namo kieme pledą, pasiimkite patogių skanių užkandžių – uogų, sūrio lazdelių, griebkite į rankas badmintono raketes ar skraidančią lėkštę ir patys pasijuskite šiek tiek vaikais.

Paprasčiausias maistas tampa gardumynu jį pasiėmus į iškylą

Smagaus vasaros sezono atidarymo!

Gitana

1

  1. Renata Jakimavičienė rugpjūčio 14, 2018 Reply

    Kriauklių saldumynei – gėris

Komentuok! Mes Tave skaitome!

0

TOP

X