Spinner
10+ advento kalendorių idėjų
0
Pirkti. Nebūtina gaminti. Šiandien tarp šių sakinių drąsiai padėjau tašką, o ne kablelį, nes žinau pulką žmonių, kurie tiesiog nemėgsta karpyti, siūti, krapštytis, bet džiaugsmą savo artimiems suteikti nori. Jie lengva ranka perka kievienam vaikui po šokoladinį tradicinį kalendorių ir nevargsta su idėjomis, ką gi ten įdėti į tuos stalčiukus ar maišelius. Ir tai yra puiku! Toli gražu ne visi yra talentai ir ne visiems rankdarbiai teikia džiaugsmo. Tad jei šiais prabangios pasiūlos laikais – galima nupirkti. Valio! Pirkite ir nesukite galvos, jei tai Jums priimtina. Pasaulyje nėra vienos tiesos, tad drąsiai atraskite savąją. Šįkart aš ne apie vaikų ir ne apie „handmade” kalendorius, o pirktinius suaugusiems, nes ir mes, didieji žmonės, norime džiaugtis bei laukti, ar ne!

Advento langeliai Jūsų grožiui

Pirmasis kalendorius pakliuvęs man po akimis ir pakuždėjęs šią temą – buvo HAPPY SOCKS advento kalendorius su 24 poromis kojinių stalčiukuose. Man patiko ši mintis, nes tai tikrai praktiška dovana. Smagių kojinių kalendoriaus savininkas turės jų metams ar daugiau į priekį. Šlepsės namuose ar svečiuose ryškiais piešiniais ant kojų ir linksmins aplinkinius. O jei kojinių per daug – visada galima jomis dalintis su draugais.

AVON siūlo kalėdinių papuošalų kalendorių (19,99 EUR). Jame ne perlai ir ne smaragdai, bet smulki bižuterija puikiai tinkanti šventinei nuotaikai sukurti. Svarbiausia neišmėtyti ir džiaugsmingu laikotarpiu dabintis jais ne vienerius metus. Mano skoniui, tai daug geriau nei tie kvaili kalėdiniai megztiniai su elniais, meškinais ir rėkiančiu „CHRISTMAS”.

Labai daug parduotuvių ir kosmetikos gamintojų siūlo savus adventinius rinkinius paslėptus langeliuose. Pavyzdžiui, man krito į akis L’OCCITANE kalendorius (119 EUR) savyje talpinantis veido priežiūrą, dekoratyvią kosmetiką ir priemones. Arba BODY SHOP 24 dienų advento kalendorius (79 EUR) – itin dailus savo pakuote. Tai universalūs grožio rinkiniai, kurie tinka daugeliui moterų.  Romantiškoms sieloms visada rekomenduočiau „Bijūnų prie namo” asortimente esantį IB LAURSEN 24 žvakių rinkinį (12,8 EUR) – puikus kalendorius tiems, kas palaiko „zero waste” gyvenimo būdą – sukuriamas kasdienis ritualas uždegti po žvakę.  Sudegė ir nieko po jos neliko. Aš pati suku žvakes advento laikotarpiu iš tikrojo bičių vaško ir tas natūralus kvapas užburia namus. Apskritai tamsiuoju paros metu mėgstu sudeginti daug žvakių. O jūs? Dar vieną jaukią idėją siūlo mano mėgstamiausia leidykla „Nieko rimto” – Kišeninį advento įkvėpimų kalendorių (3,49 EUR). Gardžios iliustracijos, bet „be cukraus” ir su šiltais žodžiais.  Niekad nežinia, gal kuri jų nebus tik sakinys, o tikrai pastumės geram darbui… Be to, šį mini atviruką kasdien galite padovanoti kolegei, draugui, vyrui ar tiesiog žmogui autobuso stotelėje.

Valgomi advento kalendoriai

Jo didenybė šokoladas! Žinoma! Tik šį kartą lai būna kitaip, be Kalėdų senelio ir nykštukų atvaizdų. CHOCOLISSIMO pasiūloje daug rūšių šokoladinių advento kalendorių nuo 10 iki 40 eurų. Mano akis užkliuvo už šios Advento knygos su praline (28,5 EUR), nes riešutų skonio įdaras rikiuojasi iškart po mėgstamiausių Rafaelo saldainių. Kojines, kvapų, žvakes, šokolado turim. Prie viso to puikiai tinka kvepianti kava. Štai Jums ir kavos kalendorius – COFFEEBREWER Advento kalendorius (39,95 EUR). Nebandžiau, bet pardavėjas informuoja, kad kasdien kalendorius Jums dovanos ne tik keletą puodelių gardžios kavos, bet ir po linksmą istoriją. Pažįstat mėgstantį liofilizuotus vaisius ir uogas? Tada Jums reikalingas SUPERGARDEN advento kalendorius (49,99 EUR) dalysiantis po saujelę šaltyje džiovintų vaisių, uogų ar daržovių. Tai bus atradimų laikotarpis, kai burnoje tirps jau pamiršta vasara…

Dar šiek tiek pabaigai

Jei dar stiprių tradicijų neturite arba Jūsų vaikai, skirtingai nei manieji, priima pokyčius, galite pabandyti LEGO advento kalendorių (29,89 EUR). Playmobil, Cars taip pat turi analogus, bet, kadangi esu giliai įsitikinusi, kad LEGO tai žaislas Nr.1 pasaulyje tiridambus atiduodu jam. Beje, manau, kad šis kalendorius džiaugsmo gali suteikti jau ir dideliam LEGO gerbėjui, kuriam per 20. Monetų rinkinys „Advento kalendorius” (69 EUR) rimtam numizmatui turbūt, kad netiks, bet neseniai susidomėjusiam ir pradedančiam monetų kolekcionavimą gali būti įdomu. Kiekviename langelyje rasite vis kitos šalies monetą. Aistringa pora gali pasidovanoti sau vieną erotinį kalendorių (134,95 EUR). Kai atradau šį, suvokiau, kad turbūt kiekviena prekė gali atsidurti už advento langelių. Bet taip gal tik įdomiau. Visgi atminkime, kad advento kalendoriaus tradicija ne tokia ir sena. Sako, kad ji pradėta Vokietijoje vos prieš daugiau nei 150 metų, bet paplitusi gan plačiai. Turbūt, kad ne be prekybininkų išmonės ta idėja vis dar gyva. Priimkime tai, kaip žaidimą, kasdienos praskaidrinimą mažomis smulkmenomis, laukimą. Tada patiems save ir kitus mylėti bus lengviau. Su meile, Renata p.s. tik vienas asmeninis prašymas – kurkite šventę vartodami atsakingai. Kiek įmanoma, rinkitės praktiškus naudojamus daiktus, kurie turės paskirtį, ypač, kai jie smulkūs ir jų net 24. Ačiū!

Komentuok! Mes Tave skaitome!

0

TOP

X