Spinner
Valentino dienos mintys 
0

Truputį nustebau – kad pasirodo net du trečdaliai, o kai kurių tyrimų duomenimis – ir daugiau žmonių švenčia Valentino dieną. O švęsti – tai juk ne tik dovanoti dovanas, tai ir dovanoti meilę. Dukra jau prieš kelias dienas ėmėsi karpyti širdeles, o iš arbatos dėžutės, “tik nežiūrėk”, sako – matau rengia kažkokią staigmeną. 

Nebūtinai reikia kažką pirkti. Jau rašiau “Ar reikia švęsti meilę”, kad speciali diena – tik akstinas, tik priminimas, tik padrąsinimas ir įkvėpimas, nes juk kartais mes taip linkę atidėlioti: gerą žodį, mielą staigmeną be progos. Ten pasidalinau keliomis idėjomis, kaip švęsti. Mūsų meilės dienos tradicija, ne be vaikų entuziazmo, tampa širdiniai-čirviniai blynai. Paprastas ir gardus ritualas. 

O tiems, kas ieško dovanų idėjų – parengėme skiltelę Meilės diena. (Beje, paspaudę pliusą – pasirinktas idėjas vienu ypu galite įtraukti į savo dovanų norų sąrašą).

Štai kelios idėjos, kuo nudžiuginti Valentino dienos proga, dauguma idėjų tiks įgyvendinti ir šiandien:

Knyga apie meilę 

Daug yra knygų apie meilę. Man dabar sukasi galvoje knyga apie meilę seseriai, “Ir aidėjo kalnai”. Apie tai, kaip likimas išblaško du mylinčius vienas kitą kraujo ryšiu siejamus vaikus ir kaip jie gyvena, bandydami tai susigrąžinti. 

O apie besąlygišką meilę vaikams – mano mėgstama knyga, kurią jau moku atmintinai, yra “Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų”. Net jeigu vaikas pavirstų lokiu, krokodilu ar vabalu – mylėsiu jį, kad ir kas nutiktų. Mažajam mūsų Jonui labai patinka ši knyga ir kai skaitau “Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų” – mažylis sako “čia kaip tu:)” – suprask, kad čia taip pat kaip ir aš jam kartoju. Kažkada lygiai taip pat šią knygelę skaitydavau Kasparui, kuris ją mokėjo kone atmintinai, vėliau Gabijai, o dabar štai Jono eilė. Knyga nors ir minkštais viršeliais, dar puikiai atlaikė trijų vaikų dažnus skaitymus. Ir nepaprastai joje gražios iliustracijos – ypač man patinka kiekviename lape vis po truputį tirpstanti žvakė:)

Debi Gliori knyga mylėsiu tave kad ir kas nutiktų - ka padovanoti Valentino dienos proga vaikui
Debi Gliori knyga -Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų

Termosas gamtoje

Įpilkite mėgstamo gėrimo – kakavos, karšto vyno, kavos ar arbatos – ir įteikite pasikvietę į jaukią vietą gamtoje, miesto parke, pažintiniame take, o gal kokiam žavingame pušyne ant upės kranto. Tai irgi gali tapti maža meilės tradicija. Tokią staigmeną ir aš buvau numačiusi savo mylimajam, tik išsiruošus jam į netikėtą išvyką su bičiuliais, teko transformuoti ją tiesiog į paprastą įteikimą, idant vyrai gamtoje nesušaltų:)

Klasikinis Stanley termosas ka padovanoti valentino dienos proga vyrui
Klasikinis Stanley termosas – jaukiam gėrimui dviese meilės proga

Pasikvieskite į ekskursiją

Užmačiau, kad yra net teminė ekskursija, tiesa, Vilniuje “Apie seksą, santuoką ir moralę” – puikiai tinka valentiniškai prasiblaškyti ir tuo pačiu – pasikultūrinti. 

Ekskursija apie seksą, santuoką ir moralę - valentino dienos dovana jam jai
Ekskursija apie seksą, santuoką ir moralę – smagi idėja Valentino dienos proga pasikultūrinti

Stilingas krepšys

Viena iš mano mėgstamiausių ir universalių dovanų – ne tik dėl to, kad yra nepakeičiamas kasdienybėje ir parduotuvėse, padeda išvengti krūvos plastikinių maišelių, bet ir dar yra itin tvirtas, lengvai skalbiamas ir – gražus. Galima pasirinkti kone bet kokį motyvą pagal pomėgius, stilių, žinutę ir progą. Yra ir su kelionių motyvu, su seseryste, su poilsiu, su deivėmis, su meno kūriniais… O priedo – galite parašyti tokią žinią: jis visad tavo krepšyje – tu visad mano širdyje:)

Pirkinių krepšelis valentino dienos dovana jam arba jai - jis visada šalia
Pirkinių krepšelis: jis visad tavo krepšyje – tu visad mano širdyje

Daili cukrinė

Brangūs žmonės tikrai pasaldina gyvenimą. Su tokia mintimi puikiai ir simboliškai tinka cukrinės ar saldaininės. Kiek esu dovanojusi – tokia dovana beveik niekad neišbrokijama, ilgai ir sėkmingai tarnauja ant stalo. Labai patogu, kai ji būna iškart su šaukšteliu. Nes kažkaip taip nutinka, kad kartais niekur nerandi mažo šaukštelio. Dailūs skanėstai, desertai ar šokoladas – taip pat puikiai tinka dovanoti žmonėms, kurie pasaldina jūsų gyvenimą. Ir pastarąjį variantą, apklausų duomenimis, renkasi 4 iš 10 dovanojančių Valentino dienos dovanas. 

Valentino dienos dovana mylimam žmogui kuris saldina gyvenimą
Ačiū, kad saldini mano gyvenimą

O jeigu dovanų ar švęsti neplanuojate – tiesiog raskite kitų būdų ir kitų dienų parodyti meilę. 

Kad posakis “meilei specialių dienų nereikia” – nebūtų tik pasiteisinimas nieko nedaryti. 🙂

Linkiu meilės kasdien, 

Gitana

 

0

TOP

X