Spinner
Švenčiame rugsėjo 1-ąją
1

Man patinka vaikams kurti mažytes šventes. Iš to, kad baigiasi vasara ir prasideda mokslo metai – irgi galima sukurti šventę. Galima tiesiog nupirkti tai, ko šiemet reikės mokyklai ar darželiui ir grasinti “Eik skaityti knygų, nes vasara baigiasi!”, arba galima pagaminti tortą, kažką įdomesnio vakarienei – ir mokyklines prekes kaip rugsėjo dovaną įteikti vaikams, pasidžiaugiant, kad artėja mokslo metai – naujų atradimų ir susitikimo su draugais metas. Vaikai pamatė mano telefone darytas nuotraukas, kur iš dribsnių pakuotės padariau kuprinytes su mokykliniais reikmenimis, tai dabar nekantrauja “kada jau galėsime gauti tas gražias staigmenas”?:)

Fotosienelė ir kuprinės
Kokios gi dovanos pravers ta proga?

Nauja knyga. Galima vaikui dovanoti tas knygas, kurios atrodo “teisingos”, bet mano galva, ankstyvame amžiuje svarbu tiesiog – padėti vaikui atrasti knygos teikiamą džiaugsmą. Ir tegul tai būna bet kuri knyga, kuri jam patinka. Mano vyresnėliui dabar komiksų metas. Tad jam ieškau komikso, nors jų ir sunkoka rasti (be Donaldo, o ir tos daugiausia išpirktos). O daugelį kitų – kaip pvz. “Blogiukas Henris”, “Dešimt litų” ar kitas – jis jau skaitė. “Nevykėlio dienoraštis” serija, “Janio B nuotykiai”, ir kt. – tai tik kelios pastaruoju metu mano 8 metų sūnui patikusios knygos. Turėtų patikti daugeliui skaitančių berniukų.

Knygų popuri

Nauji flomasteriai ar pieštukai. Jeigu tai bus minkšti, kokybiški pieštukai – tai puiki dovana. Ir tegul jie nebūna milžiniškoje gražioje dėžutėje, bet svarbu, kad būtų minkšti, ryškiai pieštų. Patarimas – lengviausia tai patikrinti išmėginus kaip piešia geltona spalva – nes ji mažiausiai matoma, ypač nekokybiškų pieštukų. Mūsų išbandyti, pamėgti ir tikrai nuostabūs buvo Lyra pieštukai – minkštai, ryškiai piešia, juos lengva drožti, o ir pridėtas drožtukas tobulas – aštrina lengvai ir lygiai, nedraskydamas medienos. Jeigu norisi gražesnės pakuotės – dailiai atrodo skardinėje dėžutėje supakuoti pieštukai, esame turėję Faber Castell firmos: tai kokybiški ir gerai piešiantys, o šie – dar ir su neslystančiu paviršiumi ir akvareliniai, tai yra sudrėkinus vandeniu, galima piešti kaip akvarele.

artistic-2063_1920

Sportinis krepšys. Galima rinktis iš personažų, šiuo metu patinkančių vaikui, arba galima padovanoti (ypač paaugliui), kai ką stilingesnio – puikiai tiks ir sporto aprangai susidėti, ir šiaip prigriebti su draugais į iškylą ar keliaujant dviračiu.

Nuotraukų koliažas. Finalizuoti vasarą gražia juostele, apkabinta nuotraukomis ar nuotraukų koliažu – dar viena proga prisiminti smagias akimirkas, aplankytas vietas, sustabdyti emocijas. Arba pasigaminti vasaros nuotraukų fotožurnalą. Arba tiesiog peržiūrėti jas kompiuterio ekrane. Juk tiek daug fotografuojame, o taip retai tas nuotraukas kartu peržiūrime.

 foto ant virvelės (4)
Lipdukai su vardais. Ypač tinka darželinukams ir pradinukams. Dauguma vaikučių lengvai pameta ir supainioja daiktus. Paženklinus – visi ginčai išsisprendžia greičiau, be to, juk tai taip smagu – klijuoti lipdukus ant savo daiktų! Praverčia ir pasiklydus – ant daikto galima rasti mamos arba tėčio telefoną. Esu užsakiusi savo vaikams ir draugams dovanų – labai patiko. Tik reikia saugoti, nes vaikai suinventorizuos ir namų stalus, ir kitus daiktus savo namuose šiais lipdukais🙂
2Drabuziams ir daiktams-500x500
Smagios rugsėjo pirmosios!
Gitana

1

Komentuok! Mes Tave skaitome!

0

TOP

X