Spinner
125 progos dovanoti
0

Ar kada skaičiavote, kiek kartų per metus tenka ką nors pasveikinti? Pamėginau suskaičiuoti, kiek progų per metus aš turiu, kad pasveikinčiau žmones: mylimus brangius artimus, o kartais – ir bičiulius. Turiu minty, išties pasveikinti– atviruku ar dovana, tortu ar gėlių puokšte, netikėta staigmena ar kvietimu, o ne tik parašyti „Su gimtadieniu!” ant Facebook sienos.Taigi draugų ir draugių gimtadieniai – 8 ir 8 vaikai, savo vaikų gimtadieniai – 3, giminaičių vaikų gimtadieniai – 8, giminių gimtadieniai – 18, o kur dar kolegų gimtadieniai. Velykos – 3 vaikai + 4 krikšto vaikai. Kalėdos. Tėčio diena (3 seneliai). Mamos diena (močiutė ir krikšto mama).

Bičiulių vestuvės. Palankynos. Vardadieniai (įprastai tądien dovanojame vaikams knygas – skaitymo arba spalvinimo). Vaikų draugų (klasiokų ir darželiokų) gimtadieniai – 10. Kitos ypatingos progos. Pavyzdžiui, rugsėjo pirmoji . Mokslo metų pabaiga. Vestuvių ir pažinties metinės. Draugės įkurtuvės. Išlydėtuvės draugų į užsienį. Draugės sutiktuvės.
calendar-1868106_1920
Suskaičiavau 125 progas per šiuos metus. Iš jų koks 10-12 yra atvirukų išsiuntimas. Bet visa kita – tai didesnės ar mažesnės dovanos.  Ir tai dar be kolegų. Ir dar čia nepatenka retesnės nekasmetinės progos – vestuvės, krikštynos, pirmoji komunija, sutvirtinimo sakramentas, mokyklos baigimas – ir pan.

Taigi progų išties daug – ir kaip svarbu, kad tos dovanos, kuriomis apdovanojame mums brangius žmones, išties juos džiugintų – arba širdį, arba lengvintų kasdienybę, arba suteiktų atminimą, o svarbiausia – parodytų, kokie jie mums svarbūs. Kartais, kai gerai pažįsti žmogų, tuos norus atspėti ir nudžiuginti malonia staigmena gali pats, o kartais – reikia įsiklausyti į norus. Ypač, jeigu jie kažkur užrašyti.

Gitana

Komentuok! Mes Tave skaitome!

0

TOP

X