Spinner
10 idėjų Jūsų vestuviniam dovanų sąrašui
0

Buvo laikotarpis, kai buvome pavargę nuo vienodų ir besikartojančių dovanų, kurios dažnai taip ir likdavo nepanaudotos giliausiose spintų lentynose. Tuomet atsirado vokelių mada, kuri suteikė svečiams saugumą, o jaunavedžiams –  laisvę rinktis. Dabar, kai turime daug ir pakankamai, vėl gimsta noras gauti išsvajotas, laukiamas ir prisiminimus saugančias dovanas.

To neretai nori ir Jūsų vestuvių svečiai:  įtaikyti su dovana, įteikti kažką vertingo ar prasmingo, bet dažnai tiesiog pasimeta daiktų ir patirčių gausoje. Ir dar – bijo neįtaikyti, nes kaip rodo mūsų atliktas tyrimas, 78 proc. žmonių nežino, ką padovanoti. Čia gelbsti  jaunavedžių poros  norų sąrašas, kuriame konkrečiai įrašyta, pavyzdžiui,  ne tik satino patalynė, bet ir jos  raštas, dydis ir iš kokios parduotuvės. Tada svečiui belieka išsirinkti, gražiai įpakuoti ir pasipuošus keliauti į šventę.

Į norų sąrašą suguldytos jaunavedžių svajonės mielai priimamos svečių ir greitai išgraibstomos, nes išvaduoja nuo galvos skausmo, o ką gi padovanoti.  Tad keletas idėjų, Jums mielieji sužadėtiniai, kas galėtų atsidurti Jūsų dovanų sąraše.

Meno kūrinys

Menas puošia namus, suteikia jam unikalų atspalvį, džiugina akį, o atėjus svečiams, dažnai puikiai padeda užmegzti pokalbį. Tačiau meną kiekvienas mūsų jaučia skirtingai, todėl tokias dovanas būtina įtraukti į dovanų sąrašą, nes jame galite įvardyti konkretų paveikslą, skulptūrą, plakatą, karpinį ar raižinį, kuris puoš Jūsų namus ir džiugins Jūsų širdį labai ilgai. Svečiui teliks nusekti paskui internetinę nuorodą.

Rankšluosčiai

Nuo senovės jie keliaudavo paskui nuotaką. Tiesa, anuomet ji juos pačius nusiausdavo sau ir aplinkiniams dovanų. Tikėta, kad lino drobės rankšluosčiai saugo nuo blogųjų dvasių. Išsirinkite lininius ar medvilninius aukštos kokybės rankšluosčius, kad prisiminimas išliktų ilgam, ir įtraukite juos į sąrašą.  Būtinai nurodykite ir jums patinkantį dydį bei spalvą.

Pledas

Be galo jauki ir reikalinga dovana. Kas gi nemėgsta susisupti į malonų audinį žiūrėdamas filmą ant sofos ar gurkšnodamas kavą vakaro terasoje. Rinkitės kokybiškų natūralių siūlų  pledą, kad lydėtų jus bent iki dešimtųjų vestuvių metinių, o gal ir ilgiau.

Knygos

Jei esate knygų mėgėjai, drąsiai traukite jas į sąrašą. Žmonės vertina knygas ir mėgsta jas dovanoti. Perskaityta ji nutūps lentynose ir galbūt sulauks Jūsų vaikų ar net anūkų rankų su jausminga vestuvine dedikacija. Knyga tampa šeimos paveldo dalimi. Jei esate tikinti šeima, pagalvokite apie prabangiai įrištą Bibliją, kurios išmintis gali praversti gyvenimo kelyje.

Medaus mėnesio pramogos

Masažas, vakarienė, nardymas, ekskursija, jodinėjimas žirgais – visa tai gali tapti jūsų povestuvinės kelionės dalimi, padovanota svečių. Telieka susirasti patinkančias ir jas įtraukti į dovanų sąrašą. Nepamirškite, padaryti judviejų asmenukės ir nusiųsti padovanojusiam asmeniui naudojantis pramoga. Malonu gauti grįžtamąjį ryšį apie dovaną.

Dovanų galima gauti ir medaus mėnesio pramogą

Šeimos medis

Turite erdvės sodininkystei ir nesate abejingi augalams? Pagalvokite apie medį kaip Jūsų šeimos simbolį, kuris pasodintas vestuvių proga, kasmet augs ir stiprės kaip ir jūsų santuoka, o jei vaismedis – dar ir vaisių duos.

Medis – gyva ir ilgai gyvenanti dovana. Vėliau bus smagu stebėti ir žinoti, kad šiam medžiui tiek metų, kiek ir santuokai. Beje, šermukšnis lietuvių tautosakoje laikomas nuo blogio saugančiu medžiu, teikiančiu namams ramybę.

Bilietai į teatrą ar koncertą

Jei svajojate pasilinksminti vasaros muzikos festivalyje ar pasižiūrėti naują spektaklį, drąsiai traukite šias idėjas į dovanų sąrašą. Šių dovanų nepasidėsi lentynoje, bet išliks malonūs atsiminimai, o daiktų turime užtektinai. Jei vyksite į festivalį, prigriebkite marškinėlius su užrašais „Žmona“ ir „ Vyras“, kurie, beje, taip pat gali tapti dovana. Tik nepamirškite nurodyti jų dydžių.

Kelionių žemėlapis

Drobinis, kamštinis ar popierinis žemėlapis, leidžiantis žymėti jūsų bendras keliones po pasaulį, ne tik puikiai papuoš namus, bet ir skatins drauge keliauti daugiau. Pirmasis baltas smeigtukas lai žymi  Jūsų povestuvinės kelionės  tikslą.

Hamakas

Jį galima pasikabinti namų kieme arba pasiimti į pikniką ar parką, o tada apsikabinus suptis dviese  ir svajoti iki negalėjimo.  Rinkdamiesi hamaką dovanų, įvertinkite jo dydį ir išlaikomą svorį, kad laisvai tilptumėte abu.

Šeimos antspaudas

Vestuvių dieną du žmonės sukuria naują šeima, o tai puiki proga naujam simboliui arba bendrai sujungtiems inicialams ant šeimos antspaudo, kuriuo galėsite žymėti sveikinimų atvirukus, supakuotas dovanas ar knygas. Išsirinkite sau patinkantį ir įtraukite į dovanų sąrašą. O jei norite susikurti unikalų ir vienetinį antspaudą, yra ir tokia galimybė. Tereikia garsiai panorėti.

Sukurti dovanų sąrašą su savo norais yra apdairu, nes gausite tai, kas jums patinka ir neliks namų kamputyje gulinčių nemielų dovanų.  Taip pat tai ekologiška, nes apgalvota, kokie daiktai ar pramogos jus išties džiugintų. Jei dovana brangesnė, svečiai visada gali susijungti bendrai dovanai.  Svarbiausia, taip jūs palengvinate savo svečių rūpestį ieškant Jūsų porai tinkamos dovanos. O dėl staigmenų jaudintis neverta – kas turės išmonės būtinai sugalvos ir jų.

Parengta ir publikuota specialiai žurnalui Vestuvės.lt

0

TOP

X